Rezervace

OBSAZENOST NÍŽE, třetí tlačítko.
HODNOCENÍ & RECENZE

Marie VyklickaMarie Vyklicka
06:52 26 Sep 23
Do Pensionu Fulda jezdíme s rodinou již dlouhá léta, a to jak v zimě, tak i v létě. V zimě lyže (skibus staví hned u pensionu), v létě výlety po okolí, bazén na zahradě ... ještě jsme se nikdy nenudili. Pension je jako stvořený pro rodiny s dětmi - děti se zabaví v herně, zahrají si X box, pinpong či kulečník a rodiče mohou v klidu relaxovat v sauně či ve vířivce :-) V pensionu je vždy perfektně čisto a útulno, majitelé i paní správcová jsou ochotni kdykoliv pomoci či poradit. Nezbývá než pobyt zde vřele doporučit.!
Milada PavlasovaMilada Pavlasova
12:19 24 Sep 23
Velká spokojenost. Možnost krásných vycházek po okolí s dětmi. V pensionu vyžití pro velké i malé. Čisto a vstřícný personál ochotně poradí dobré cesty podle vašich možností. Děkujeme.
Zbyněk FikarZbyněk Fikar
10:47 21 Sep 23
dkdk
12:06 17 Sep 23
V pensionu Fulda jsme byli již po několikáté. Jako vždy bylo vše perfektní. Správcová je milá, pomůže radou na výlety, mapkou, vyřeší i sebemenší drobnost ohledně ubytování. Všude čisto a útulno. Vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Dole je velká dětská herna se spoustou hraček, prolézaček, skluzavkou a zásobou dětských masek a převleků. Hned vedle je velká společenská místnost, s obří TV, kterou lze přepnout na Xbox a dát si třeba bowling. Vedle Společenské místnosti a dětské herny, jsou další dvě herny. V jedné je stolní air hokej, ping pong, fotbálek a šipky, v další pak závodní simulátor. Opravdu se zde nenudí ani dospělí ani děti😊. Objekt je nadstandardně vybaven, vířivka, finská sauna, infrasauna. Venku je bazén, prolézačky, skluzavka, houpačky, dětské domky, pískoviště, gril atd. Naše děti si obzvlášť oblíbily želví terárium a velké akvárko😊. Zkušenost máme s letním i zimním pobytem. V zimně staví skibus přímo před domem. Sjezdovky jsou přímo v Černém dole.David
Karolina BuresovaKarolina Buresova
05:50 16 Sep 23
Pension určitě doporučujeme, skvělé místo!
Zdeněk BurešZdeněk Bureš
05:47 16 Sep 23
Byli jsme již poněkolikáté a jako vždy velká spokojenost. Prostředí super, zázemí pro děti super a opět neměly šanci se nudit:) Zázemí rodinného penzionu nás baví a rádi se sem opakovaně vracíme. Děkujeme milému personálu za parádní dovču.
Zuzana RambouskováZuzana Rambousková
15:07 12 Sep 23
Do penzionu jezdíme několikrát za rok se skupinkou maminek a dětí v rámci akcí Active moms & kids a vždy jsme nadšené. Schází se super parta a prostředí penzionu, jeho vybavení, lokalita, prvky pro děti, hernička a nemohu nezmínit wellness zprijemnuje pobyt jak dětem tak maminkám. Děkujeme a budeme se rády vracet.
Daniel DobrýDaniel Dobrý
05:03 11 Sep 23
Jako místo pro děti skvělé.Jako místo pro rodiče je to slabší.Dětem určitě nebude vadit zrezlí držák ve sprše a ani, že dveře od sprchy nejdou zavřít, ale dospělému to vadit může.Dítě vlítne do hracího koutku u jídelny a začne si hrát, ale rodič uvidí ten koberec a řekne si...no asi bych chtěl vytepovat.Takže jak říkám - pro děti skvělé místo, ale rodič uvidí nedostatky.Nedostatků je tam víc, ale pro rodiny s dětmi super. Možná lepší nenajdete.PS: Co bych chtěl jako rodič pochválit, byli snídaně. Skvělé.
Jindrich PincJindrich Pinc
08:36 08 Jul 21
Vhodné spíše pro partu známých s dětmi, koncipováno jako apartmány se sdílenou kuchyní a společenskou místností. Spousta zábavy nejen pro prcky, bazén, wellness.. Přesto, že to není můj šálek kávy, nemám co vytknout. Je to ale hodně o skupině lidí se kterými tam budete. Málo míst k parkování což je obecně problém v této lokalitě . Jednání majitele i provozní vstřícné a bezproblémové. Díky a přeji hodně zdaru.
Jitka LoosovaJitka Loosova
21:11 07 Jul 21
Jeden z nejlepších pensionů u nás. Jezdíme každý rok a vždy jsme nadšeni. Nádherný dům, skvěle vybavený. Zábava za každého počasí - welness vířivka, sauna, herna pro dospělé a veliká dětská herna, společenská místnost atd. Venku moc pěkné posezení, grily, bazén, veliká trampolína, dětské domečky, pískoviště..milý pan majitel a příjemná paní správcová. Výborné snídaně. Vřele doporučujeme ?
Prostě pěkný ??
Zacioska ZacioskaZacioska Zacioska
10:14 01 Oct 20
Naprosto úžasný pension, baby friendy, dokonalé místo, skvělí lidé! Nádherná dovolená!
Janina MarkováJanina Marková
06:37 21 Jun 20
Skvělý hotýlek, vyřadí se tu děti i dospělí :)
js_loader