Zázemí & Stravování

Wellness penzion Fulda – rodinná dovolená Krkonoše

Zázemí

U společenské místnosti je dětské wc i dětský pisoár. K dispozici je pračka, sušička, žehlička, jídelní židličky, nočníky, vaničky, dětské postýlky, sáňky, boby. Venku několik grilů včetně příslušenství. V objektu je lyžárna/kolárna včetně kompresoru a základního nářadí.

Samozřejmostí je vlastní parkoviště, tv/sat, wifi. Lednice alk/nealko, kávovar, čaj – čárky si poctivě děláte sami a na konci pobytu vše zaplatíte.

Stravování v Penzionu Fulda

Každý apartmán má vlastní kuchyni. Čtyřlůžkové pokoje mají společnou kuchyni na patře (4 pokoje). Navíc si můžete objednat snídaně, které jsou podávané formou švédských stolů (140,-/80,- děti do 10let).

Také u nás najdete kávovar, čaje a lednici alko/nealko, sami si děláte poctivě „čárky“ a na konci pobytu zaplatíte. Pro obědy a večeře můžete využít některou z restaurací v Černém Dole. Některé restaurace jídlo také vozí.

zazemi-a-stravovani
Dětská postýlka
zazemi-a-stravovani
Dětská stolička
zazemi-a-stravovani
Pračka a sušička
zazemi-a-stravovani
Venkovní gril
zazemi-a-stravovani
Vybavená kuchyň
zazemi-a-stravovani
Společenská místnost

Jak se k nám dostanete

Rezervace ubytování

Zajímavá místa v okolí

1. Stezka korunami stromů 3,2 km
2. Ski Resort Černá Hora - Pec 1 km
3. Jánské Lázně 6 km
4. Bobová dráha Mladé Buky 13 km
5. Zoo Dvůr Králové 30 km
6. Farma Park Mochomůrka 9 km

Máte dotaz? Kontaktujte nás

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.